кульові крани
вентилі
водомірні колонки
скельця клінгера
поворотні затвори

Пароніт без азбесту, передумови розробки та різновиди. Вклад Klinger в безпеку та екологічність.

Пароніт без азбесту KlingerSil

Існує велика кількість матеріалів, які використовуються в якості ущільнення для фланцевих з’єднань, герметизації стиків.

В часи активного використання азбесту для виготовлення ущільнень для запірної арматури, фланцевих ущільнень, окрім таких ущільнювачів як мідь, гума, корок, фторопласт для герметизації використовувалися азбестові пароніти марок ПЕ, ПМБ, ПОН-А, ПОН-Б, різні види азбокартону (КАОН-1, КАОН-2), азботканина АТ.

Оскільки останні десятирічча на перший план виходить не лише безпека експлуатації, але й безпека користування і безпека для здоров’я, то постає проблема заміни стандартного пароніту, виготовленого з використанням асбесту на інші матеріали. Саме тому заводом KLINGER Австрія було розроблено лінійку листових ущільнювальних матеріалів на основі безазбестових технологій з графітовим, мінеральним, скловолокнистим або іншими наповнювачами. Загалом розроблені компанією KLINGER матеріали лінійки Klingersil представляють собою ущільнювальні матеріали, які не містять азбесту, безазбестові пароніти (рос. безасбестовый паронит)

Активізація розробки безазбестового пароніту почалася після 1985 року, коли в багатьох країнах Європи було введено в дію заборону на використання азбесту. Заборону було мотивовано шкідливістю азбесту для здоров’я людини обумовлену канцерогенними властивостями азбесту.

Клінгерсил, як матеріал, що не містить азбесту, став відомим на ринку ущільнювачів на 3 роки раніше у 1982 році, коли відбулася його офіційна презентація.

В світі існує доволі багато виробників ущільнювальних матеріалів, в тому числи безазбестового пароніту, серед яких прокладочні матеріали Klingersil беззаперечно займають одну з лідируючих позицій. Це обумовлено як сучасним обладнанням дослідної лабораторії заводу, так і високим фахом спеціалістів, що проводять дослідженням і розробляють нові матеріали.

Існує велика кількість відомих в усьому світі виробників ущільнювальних матеріалів. Матеріали що не містять азбесту активно виробляються в Європі та Америці. Серед виробників такі відомі заводи як KLINGER (Австрія), Garlock (США), Victor Reinz (Німеччина), Gambit Lubawka (Польща), Temac AS (Чехія) та інші. Також на виготовленні безазбестового пароніту спеціалізуються компанії з Китая, Індії, України.

Запорукою якості матеріалу безперечно є використання високоякісних складових. Але навіть це не гарантує отримання якісного продукту, оскільки не менше впливає на результат якість самого процесу виготовлення та високий рівень контролю якості кінцевого продукту. На заводі KLINGER усі етапи виробництва ущільнювачів організовані на дуже високому рівні, тому вибираючі безазбестовий пароніт Klingersil Ви можете бути гарантовані від будь-яких несподіванок під час експлуатації.

Безазбестовий пароніт можна класифікувати за декількома параметрами, але одним з основних є тип наповнювача. Існують ущільнювальні матеріали Klinger на основі арамідних волокон, синтетичних волокон, короку, графіту, інші.

В якості другого крітерію класифікації виступає тип і наявність армування. KLINGER виготовляє серійно матеріали без армування, з одно- або багатошаровим армування. В якості армувального матеріалу використовуються фольга (перфорована і неперфорована) сталева, нержавіюча, алюмінієва, з інших матеріалів. Також виготовляються серійно матеріали з армуванням сіткою, нетканим холстом, іншими матеріалами. Завдяки настільки широкому спектру армувальних матеріалів є можливість підібрати матеріал майже для будь-яких умов використання у виробництві та інших сферах.

21 березня 2016 року.

Вас також може зацікавити: Скло дюренса Скло оглядове кругле

Примітки:
1) Помилки можливі, друкарські помилки не виключені;
2) Зміни можливі без попередження;